برچسب ها: 

در حال نمایش 13 نوشته (از کل 28)
  • نویسنده

endoflife23
    خریدار

افتضاح و بیخیالی در پیگیری محصول که ایا به مشتری رسیده یا نه بعد از پنج روز هنوز چیزی نرسیده و هر بارم میگیم میگن کاری از دست ما ساخته نیست برید خودتون از پست پیگیری کنید پستم پاسخگو نیست تکلیف ما رو هواست

mehdirrauf
    خریدار

باسلام
    من هشتم شهريور چند قطعه مختلف را سفارش دادم و 11 شهريور قطعات خريداري شده را در يك بسته بندي محكم و عالي
    وواقعا دسته بندي شده دريافت كردم.تمامي موارد سفارشي هموني بودند كه در سايت درج شده بودند و جالب بود كه هر
    قطعه كه در نايلون كوچكي بود، اسم و مشخصات قطعه مورد نظر روي برچسب آن نوشته شده بود.
    اينايي كه توضيح دادم برامون خيلي جالب بود و معتقدم نشون ميده كه پشت سر همه اين كارا ،انسانهاي متشخص و آموزش
    ديده و بسيار دقيقي وجود دارند كه مطمئنا اول به خودشون وبعد به مشتريانشون ارزش واهميت خاصي قائل هستند وبي شك
    در دنياي پرتلاطم مجازي -حقيقي هميشه موفق خواهند بود وجايگاه محكمي در قلوب مشتريان خواهند داشت و لذا مطمئنم
    مشتريان خود مبلغين واقعي شركت فراز شاپ در بين اقوام وآشنايان و جامعه خواهند بود.
    من به تك تك اعضاي محترم شركت محبوب ♥فراز شاپ♥ تبريك ميگم و موفقيتهاي روز افزون را برايشان آرزومندم.
    انشاءالله هميشه شاد وسلامت باشند♠♠♠
    با احترام فراوان

aryayyamyrly2
    خریدار

باسلام

عرض ادب
    خسته نباشید
    واقعا دستتون درد نکنه
    غالب هستید

جنس و نحوه بسته بندی و سرعت حمل همه و همه عالین ممنونم.

h339merikhi
    خریدار

گامی مثبت در رفع نیاز مشتریان
    با سلام
    همواره خرید سیم لاکی در مقادیر محدود و مورد نیاز کاربران با مشکل رو برو بوده که با توزیع این کالا در تنوع قطر سیم و مقدار توسط مدیریت محترم فروشگاه این نیاز براورده شده است .
    با تشکر فراوان و ارزوی توفیق برای فراز شاپ

snowymans
    خریدار

من عاشق سیم های روکش دارتون هستم..منظم مرتب خوشکل در تمام وزن ها با قیمت خوب برای آدم میفرستن.دو تا ترانس ۶۰۰ وات درست کردم مدیون این فروشگاهم.

snowymans
    خریدار

من عاشق سیم های روکش دارتون هستم..منظم مرتب خوشکل در تمام وزن ها با قیمت خوب برای آدم میفرستن.دو تا ترانس ۶۰۰ وات درست کردم مدیون این فروشگاهم.

richbob2015
    خریدار

سلام
    من ازین سایت برای اولین بار فریت ترانس گرفتم
    با اینکه از ارسالی که توسط سایت انجام شده مطمئن هستم
    ولی در مجموع از خریدم راضی نبودم
    اولا پست پیشتاز بدترین پست است که شما ممکنه کاراتون بهش بیوفته
    4 روز طول دادن که یک بسته کوچک را از اصفهان به تهران برسونند
    دوما اینکه ظاهرا افراد بازیگووشی داره که با بسته ترانس روپایی زده بودن
    چون خرد و خمیر بدست من رسید
    متاسفانه قرقره شکسته بود

عمو
    خریدار

سلام .بسته من مثل اینکه برگشت خورده.چیکار باید انجام بدم؟

snowymans
    خریدار

با تشکر از کیفیت بسته بندی سیم های لاکی و قیمت مناسب اونها.اگه در سایر زمینه ها هم گستره قطعات رو بیشتر کنید خیلی خوب میشه.از نظم و ارسال به موقع و احترام به مشتری متشکرم

علی
    خریدار

سلام
    ترمینال ۴ پین پنلی چند آمپریه؟ و قیمت ؟
    ممنونم

رضا بهرامی
    خریدار

سلام
    من ازسایت خوب شما چنددست سری کامل تسمه های موجودبرای ضبط صوت و…راخریدم دست شمادردنکنه خداقوت البته این تسمه هاتسمه معمولی بودن ضمناقیمتشون هم بسیارمناسب هست فقط حیف که تسمه پهن نداشت اگرلطف کنیدتسمه پهن راهم درسایزهای مختلف برای همین لوازم صوتی مثل دک ضبط و…به موجودی سایت اضافه وموجودکنیدبسیارعالی میشه چون الان تسمه پهن درایترنت به سختی یافت میشه واگرهم پیدابشه هرکس هرقیمت نامعقولی میخوادداره میگه مثلا تسمه20-30هزارتومانی راتا140 هزارتومان هم آگهی فروش کردنددرسایت ها.لطفاتسمه پهن راهم موجودکنیدباتشکر

pourreza88
    خریدار

با سلام.
    من یکبار از سایت شما خرید کرده بودم و از قیمتها و نحوه خدمات رسانی شما راضی بودم. اما الآن مقدار حداقل خرید را خیلی زیاد کرده اید (200 هزار تومان)، چرا اینقدر زیاد؟ قیمتهای شما نسبت به خرید قبلی من تنها 23 درصد افزایش داشته در صورتی که شما مقدار حداقل خریدتان را 308 درصد افزایش داده اید(از 49 هزار تومان به 200 هزارتومان) . آیا این منصفانه است؟

در حال نمایش 13 نوشته (از کل 28)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.