برچسب ها: 

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 28)
  • نویسنده

مدیر سایت 2
    سرپرست کل

مشتری محترم جهت ارتقا و بهبود کیفیت فروش لطفا نظر خود را از خرید خود ذکر کنید و دیگر مشتریان را از نظر خود مطلع کنید.

باسپاس از شما

aminmirzavand
    خریدار

حرف ندارین

saeed012000
    خریدار

با سلام اولین بار بود از فروشگاه خرید میکردم تنوع وقیمت محصولات خوبه ولی میتونه بهترهم باشه از بسته بندی خوب و ارسال به موقع هم تشکر میکنم در کل من که راضییم توصیه میکنم از این فروشگاه خرید کنید

mehrnoosh.saba
    خریدار

بسته بندی عالی! تنوع قطعات عالی!
    مرسی از فروشگاه خوبتون

golib4459
    خریدار

فروشگاه خوبیه
    من همه اقلامی که نیاز دارم رو از این فروشگاه تهیه می کنم چون می تونم مطمئن باشم که جنس با کیفیت و سالم به دستم می رسه.
    از اون جایی که خیلی ایمن بسته بندی میشه، اقلام ظریف و شکننده هم از همین فروشگاه تهیه می کنم و نگران شکستن قطعات در مسیر نیستم.
    فقط چون پست تاخیر داره در تحویل، اگه راه های حمل و نقل دیگه ای رو فراهم کنید ممنون میشم، البته اگه وجود داشته باشه

gharehdaghi6695
    خریدار

سلام من چندین بار خرید کردم همیشه خوش قول وکیفیت عالی کالا باعث رضایت خریداران شده آرزوی موفقیت دارم براتون سپاس

rahimin3228
    خریدار

سلام .بنده مولتی متر آنالوگ SANWAخرید کردم ..هم زود ارسال شد و بسته بندی مناسبی داشت .اگر ابزار کار دیگری مانند لوپ هم اضافه کنید خیلی بهتره .من اومدم نگاه کنم لوپ موجود نیست جهت کارهای الکترونیکی که همه اس ام دی و ریز هستند الان .

rahimin3228
    خریدار

منظورم لوپ دو چشمی بود جهت لجیم کاری قطعات و همچنین سیم کشی های ریز .

mahdi.akhlaghi20250
    خریدار

این سایت فوق العادس
    واقعا جای همچین سایتی تویه ایران خالی بود.ممنون که بالاخره این کارو انجام دادین.

mahdi.akhlaghi20250
    خریدار

سلام، سفارشم امروز بدستم رسید، بسته بندی عالی بود. همون چیزی بود که میخواستم. فقط برای فروش بهتر محصولاتتون یه پیشنهاد دارم اونم اینه که کنار هر تصویر حتما یه خط کش بذارین تا ابعاد محصول بصورت بَصَری مشخص باشه، تجربه به من نشون داده این کار تویه فروش خیلی موثره.باتشکر از شما وسایت خوبتون.

H.M.
    خریدار

عالی

minoo.azarm2015
    خریدار

بسته بندی خوب و دقیق و ارسال به موقع. ممنون.

mohsen.hendi
    خریدار

با درود فراوان، خواستم اول از نظم مجموعه، بسته بندی عالی، احترام به مشتری تشکر کنم

grfadaei
    خریدار

درود
    خرید موفقی بود، ارسال سریع، بسته بندی مناسب و کیفیت خوب قطعات به خصوص بوبینها و هسته های فریت. موفق باشد.

am.koshesh
    خریدار

سلام من از این سایت خوشم اومده ولی هنوز خرید نکردم . لطفا تنوع قطعات رو زیاد کنید تا مجبور نباشیم از چند فروشگاه خرید کنیم .

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 28)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.